ÖN BİLGİ FORMU - İDEALİST YAPI FATİH

Sadece ev sahibi olmak değil,

İstanbul’un kalbinde yaşamak…

Osmanlı’dan bugüne tarihi yapısını koruyan, İstanbul’un en eski semtlerinden olan adını İstanbul’un fatihinden almış, tarihi derin, etkisi büyük bir semttir Fatih…

İstanbul’un geleneklerinden ödün vermeden, İdealist Fatih Projemizle modernleştiriyoruz. Yaşam alanlarımız artık, modern çağın gereklerine göre değişiyor, yenileniyor. Yapımına başlanan ve Ekim - 2018’de tamamlanacak projemizi www.idealistyapi.com.tr adresimizden ziyaret edebilirsiniz.

Sizleri bu yatırım ve oturum fırsatı olan, Site içinde, sıfır lüks, modern avlu bahçe mimarisine sahip, kapalı otoparklı, mahalle konseptinin modern hali olan dairelere sahip olabilmeniz için, takas kampanyamızı başlattık.

Bunun için size teklifimiz ;

  1. Tapu bilgilerini yolladığınız evinizi inceleyelim. İncelememiz ve size teklifimiz, ekspertiz değerinden olacaktır.
  2. Size 2 ay süre verelim. Bu süre zarfında evinizi daha fazla veren bir alıcı bulursanız, evinizi diğer alıcıya satmak için bizden geri alabilirsiniz. Peşinatı kendiniz temin etmeniz durumunda da, teklifimiz size herhangi bir ekstra maliyet getirmez.
  3. Kalan borcu bir kez ara ödeme koşulu ile piyasa değerinden daha düşük olarak %0,90 oranı anlaşmalı bankamızdan 120 ay’a kadar vadelendiriyoruz.
  4. Bu teklifimiz İdeal yapı ve idealist Yapı’ın tüm projelerini kapsamaktadır.

Formda kayıtlı kişisel iletişim bilgileri 3. kişilerle paylaşılmayacaktır. Kampanyada evinize, eksperin belirlediği ev değerinin %80' i kadar bir bedel ödenmektedir. Bu bedel 2 ay içinde evi satamamanız durumunda ödemeye sayılmaktadır.

Faiz oranı tüm ödeme şekillerinde imza sonrası sabit olup, istisnai ekonomik nedenlerden kaynaklanacak banka oran değişimlerinden anlaşma öncesi etkilenebilmektedir. Kampanya sınırlı sayıda daireyi kapsamakta olup belirli bir süre için geçerlidir. Kampanya süre bitişi İdealist Yapı insiyatifindedir.